Założycielem rodzinnej firmy jest Elżbieta Majewska – inżynier budownictwa – absolwentka Politechniki Gdańskiej. Jako rzeczoznawca majątkowy, posiadający państwowe uprawnienia zawodowe nr 3017 nadane w 1997r., od ponad dwudziestu lat zajmuje się wyceną nieruchomości. Jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Bydgoszczy. Posiada uprawnienia RICS (Royal Institution of Chatered Surveyors) Królewskiego Stowarzyszenia Dyplomowanych Rzeczoznawców. 

Prywatnie: podróżniczka (wyprawy rowerowe), organizatorka plenerowych wydarzeń, pasjonatka ziołolecznictwa - właścicielka Ziołowej Oranżerii – klimatycznego miejsca na zorganizowanie imprezy w otoczeniu natury (https://ziolowaoranzeria.pl).

Osobą współpracującą w firmie ABAK jest córka Aneta Majewska – inżynier geodeta, absolwentka Geodezji i Kartografii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Aneta posiada uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 7320, nadane przez Ministra Inwestycji i Rozwoju oraz uprawnienia do sporządzania wycen nieruchomości dla potrzeb wierzytelności bankowych, potwierdzone wpisem na listę Związku Banków Polskich.

Hobby: rower, kajakarstwo, żeglarstwo.

Tworzymy zgrany zespół, przy realizacji powierzonych nam zadań, działamy na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa. Stale się dokształcamy. Sporządzane przez Nas opracowania spełniają wszelkie wymogi formalno-prawne i merytoryczne stawiane przez przepisy prawa i standardy zawodowe rzeczoznawców majątkowych.

Usługi wykonujemy na terenie całej Polski, w szczególności na terenach województw kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. 

Zapraszamy do Współpracy.